Aktualności

Akademia

9 marca SMS Miedź otwiera się dla wszystkich

25.02.2020, 13:36
SMS Miedź Legnica zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte, które odbędą się 9 marca. Sprawdź naszą ofertę, bo jest jedną z najlepszych w Polsce. Zapraszamy serdecznie. Dołącz do najlepszych i zostań uczniem SMS Miedź Legnica.

Oferta SMS Miedź Legnica należy do najlepszych w Polsce. Treningi połączone z nauką, Bursa Miedzi Legnica, profesjonalni trenerzy, znakomita baza treningowa, a poza tym opieka dietetyka i fizjoterpeutów. To tylko niektóre z korzyści, jakie czekają na przyszłych uczniów SMS Miedź. 

Rejestracja chętnych do udziału w Dniu Otwartym SMS Miedź trwa do 6 marca 2020. W celu zgłoszenia się wystarczy wypełnić formularz (TUTAJ) i przesłać go na adres mailowy szkola@miedzlegnica.eu lub zgłosić chęć udziału telefonicznie pod numerem 76 723-23-94. Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu prosimy o wypełnienie zgody na udział w Dniu Otwartym oraz zabranie ze sobą stroju sportowego oraz butów piłkarskich.

Dzień Otwarty w SMS Miedź Legnica rozpocznie się od rejestracji uczestników. O godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie z Dyrektor SMS Miedź oraz koordynatorem Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Rejestracja i spotkanie odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Sejmowej 5.

Od godziny 11:00 wszyscy chętni przejadą szkolnymi autokarami SMS Miedź  na sztuczne boisko przy ul. Hetmańskiej 2. W samo południe rozpoczną się zajęcia treningowe dla uczestników Dnia Otwartego. Trening zakończy się o godz. 13:30.

Sprawdź naszą ofertę, bo jest jedną z najlepszych w Polsce. Zapraszamy serdecznie. Dołącz do najlepszych i zostań uczniem SMS Miedź Legnica.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/