Aktualności

Akademia

Akademia Miedzi Legnica przyciąga coraz więcej chętnych

08.04.2019, 14:56
Poniedziałkowe testy do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica okazały się wielkim sukcesem. Na boiskach bocznych w próbach sprawnościowych wzięło udział prawie 250 osób z całej Polski. Trenerzy Akademii Miedzi przyglądali się uczniom ze szkół podstawowych oraz liceum.

Poniedziałkowe testy do Akademii Miedzi wypadły znakomicie. Dopisała także frekwencja, która była rekordowa. W sumie udział wzięło w nich prawie 250 osób z całego kraju. Rano swoje siły sprawdzali najmłodsi testowani zawodnicy z roczników 2006 i 2009, którzy mieli do pokonania cztery próby sprawnościowe. Starsi ochotnicy z roczników 2003 i 2004 musieli zmierzyć się z pięcioma zadaniami.

- Wybraliśmy Akademię Miedzi bo to fajny i mocny klub. Stąd będzie nam na pewno łatwiej zagrać w ekstraklasie. Poza tym słyszeliśmy bardzo dobre opinie o tej akademii i trenerach. Na razie bardzo mi się tu podoba. Chciałbym tutaj grać – powiedział Maciek, który wziął udział w testach.

Wśród ponad 200 zawodników trenerzy Akademii Miedzi będą mieli znakomity materiał do analizy i dalszych naborów. Wszystkim, którzy wzięli udział w testach do Akademii Miedzi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przyjazd.

GALERIA ZDJĘĆ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/