Aktualności

Akademia

Akademia Miedzi zaprasza najmłodszych na darmowe treningi

10.06.2020, 12:30
Akademia Piłkarska Miedzi Legnica przygotowała specjalną ofertę dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Od 10 do 26 czerwca dzieci urodzone w rocznikach 2014 i 2015, które chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną, mogą za darmo trenować w naszym klubie. Wystarczy przyjść na zajęcia i sprawdzić naszą ofertę. Zapraszamy!

Jeśli twój syn lub córeczka wyraźnie wykazuje zainteresowanie piłką nożna, lubi dużo się ruszać i w dodatku uwielbia się bawić i tę zabawę łączyć ze sportem, to nasza oferta jest właśnie dla Was. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2014 i 2015 na darmowe treningi.

Zajęcia treningowe prowadzi trener Maciej Sobolewski, który od wielu lat pracuje z najmłodszymi dziećmi, a nie dawno dołączył do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, gdzie opiekuje się najmłodszymi drużynami. Treningi prowadzone są w formach zabawy z elementami piłki nożnej. Dzieci rozwijają się nie tylko piłkarsko ale także gimnastycznie i koordynacyjnie. Podczas zajęć spory nacisk stawiamy także na rozwój percepcji naszych maluszków. Treningi odbywają się na naturalnych boiskach kompleksu treningowego Akademii Miedzi przy ul. Świerkowej.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w zajęciach i sprawdzenia oferty Akademii Miedzi. To najlepsza oferta na rynku aby w przyszłości spełniać swoje piłkarskie marzenia i zostać profesjonalnym zawodnikiem.

Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 731 722 002. Kontakt oraz dodatkowe informacje można uzyskać również pisząc na adres mailowy: maciej.sobolewski@miedzlegnica.eu


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/