Aktualności

Akademia

Akademia Miedzi zaprasza najmłodszych na treningi

16.09.2020, 11:30
Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2011-2015 do rozpoczęcia treningów w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Rozpocznij swoją przygodę z piłką w zielono-niebiesko-czerwonych barwach i dołącz już teraz do naszej wielkiej piłkarskiej rodziny Miedzi Legnica.

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica to największa szkółka piłkarska w naszym mieście. W sumie trenuje w niej prawie 500 zawodników podzielonych na 17 grup szkoleniowych. Aktualnie zapraszamy najmłodszych do rozpoczęcia swojej piłkarskiej przygody w naszych szeregach. Treningi odbywają się na najlepszych legnickich obiektach sportowych. Zajęcia prowadzą trenerzy z licencją UEFA,  każdy z chętnych może liczyć także na trening wprowadzający, aby sprawdzić nasza ofertę na własnej skórze. Zapraszamy zarówno dziewczynki jak i chłopców urodzonych w latach 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015.

Za rekrutację nowych zawodników odpowiedzialny jest Marcin Garuch koordynator najmłodszych grup szkoleniowych w Akademii Miedzi, a także wychowanek Miedzi Legnica, który aktualnie występuje w Fortuna 1 Lidze.

- Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci na zajęcia do naszej akademii. Treningi są prowadzone przez odpowiednio wyselekcjonowanych trenerów, którzy zostali dobrani konkretnie do wyznaczonych roczników. Poza tym, piłka nożna to nie tylko sport, to także dyscyplina i możliwość poznania nowych przyjaciół. Zadbamy o to, by dzieci nie tylko uczyły się piłki poprzez zabawę, ale także odpowiednio rozwijały się fizycznie. Sam jestem najlepszym przykładem, że warto rozpocząć treningi piłki nożnej w Miedzi i przeżyć największą przygodę życia – mówi Marcin Garuch.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: marcin.garuch@miedzlegnica.eu oraz telefoniczny pod numerem 693 460 188.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/