Aktualności

Biznes

Andrzej Dadełło na śniadaniu biznesowym

21.01.2020, 10:45
Wielkimi krokami zbliża się styczniowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Już w najbliższy czwartek spotykamy się w Hotelu Sękowski. W wydarzeniu uczestniczyć będzie właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

Spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica są okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz zyskania pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług. Wraz z nowym rokiem dla klubowiczów pojawiły się nowe możliwości biznesowe, bowiem Partnerskie Klubu Biznesu rozpoczęły działalność na terenie Czech. Dzięki temu przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu Miedzi Legnica będą mieli możliwość nie tylko kontaktu z ponad dwoma tysiącami firm z całej Polski, ale również uczestniczenia w spotkaniach biznesowych organizowanych za południową granicą naszego kraju, pozyskując partnerów działających na tamtejszym rynku.

PKB planują także utworzenie Klubu Biznesu działającego na terenie Słowacji, co dodatkowo rozszerzy możliwości działania w innych krajach europejskich. Aby poznać wszystkie korzyści marketingowe, reklamowe i biznesowe oferowane przez Klub oraz dowiedzieć się więcej na temat całkiem nowych możliwości rozwoju zapraszamy na spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, które odbędzie się już w czwartek 23 stycznia 2020 roku w Hotelu Sękowski. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 09:00. Wśród uczestników spotkania nie zabraknie właściciela Miedzi.

Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona, a do wydarzenia pozostał już tylko tydzień. Prosimy o wcześniejszą rejestrację TUTAJ.

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy 22 stycznia płacą 60 zł, a w dniu śniadania 100 zł. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/