Aktualności

Akademia

Blisko setka dzieci na testach sprawnościowych do SMS Miedź Legnica

08.06.2020, 15:27
W poniedziałkowe poranek rozpoczęły się testy sprawnościowe do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica. Młodsi i starsi adepci piłki nożnej otrzymali szansę na zawalczenie o przyjęcie do piłkarskiej elity w Legnicy. Chętnych nie brakowało!

Pierwsi do prób sprawnościowych podeszli kandydaci do nauki w szkoły podstawowej. Zawodnicy z takich miejscowości jak Łódź, Konin czy bliżej położona Świdnica po intensywnej rozgrzewce podeszli do prób sprawnościowych, których zwieńczeniem były gry. Zawodnicy uczestniczyli w grach 1 na 1 i  4 na 4 z bramkarzami.

Następnie do rywalizacji stanęli licealiści. Grupa zawodników przeszła przez podobne próby jak ich młodsi koledzy, lecz dodatkowo zostali poddani wymagającemu BeepTestowi. Następnie odbyli próbę mocy oraz szybkości, poprzez zadania techniczne, aż po małe formy gier.

Ostatecznie na legnickim boisku pojawiło się blisko 100 zawodników, którzy swoją obecnością wyrazili chęć dołączenia do Szkoły Podstawowej i Liceum Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica. Wyniki tych prób znane będą wkrótce.

GALERIA ZDJĘĆ

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/