Aktualności

Akademia

CLJ: Miedź zacznie ligę w Bielsku - Białej

19.07.2017, 10:16

2017_CLJ_-_Baltyk_Koszalin_-_rotator.jpgPZPN ogłosił terminarz rozgrywek Centralnej Lig Juniorów na sezon 2017/2018. Drużyna trenerów Wojciecha Górskiego i Dominika Łysaka zmagania rozpocznie w Bielsku – Białej gdzie zagrają z Podbeskidziem Bielsko – Biała.

 

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Ostatnia kolejka rozgrywek zaplanowana została na 25-26 sierpnia. Poniżej pełny terminarz:

 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

 

Falubaz Zielona Góra - Lechia Gdańsk

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica

Górnik Zabrze - Warta Poznań

Odra Opole - Piast Gliwice

Pogoń Szczecin - Salos Szczecin

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław

Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia

 

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

 

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski

Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów

Salos Szczecin - Lech Poznań

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Warta Poznań - Odra Opole

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra

Odra Opole - Miedź Legnica

Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Lech Poznań - Piast Gliwice

Chrobry Głogów - Salos Szczecin

Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

 

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia

Salos Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski

Piast Gliwice - Chrobry Głogów

Warta Poznań - Lech Poznań

Miedź Legnica - Pogoń Szczecin

Falubaz Zielona Góra - Odra Opole

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

 

Kolejka 5 - 2-3 września

 

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra

Lech Poznań - Miedź Legnica

Chrobry Głogów - Warta Poznań

Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Gliwice

Arka Gdynia - Salos Szczecin

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

 

Kolejka 6 - 9-10 września

 

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Salos Szczecin - Śląsk Wrocław

Piast Gliwice - Arka Gdynia

Warta Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski

Miedź Legnica - Chrobry Głogów

Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - Odra Opole

 

Kolejka 7 - 16-17 września

 

Odra Opole - Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra

Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica

Arka Gdynia - Warta Poznań

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Zagłębie Lubin - Salos Szczecin

 

Kolejka 8 - 23-24 września

 

Lechia Gdańsk - Salos Szczecin

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Warta Poznań - Śląsk Wrocław

Miedź Legnica - Arka Gdynia

Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Odra Opole - Pogoń Szczecin

 

Kolejka 9 - 30 września-1 października

 

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Lech Poznań - Odra Opole

Chrobry Głogów - Górnik Zabrze

Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

Zagłębie Lubin - Warta Poznań

Salos Szczecin - Piast Gliwice

 

Kolejka 10 - 7-8 października

 

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Warta Poznań - Salos Szczecin

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin

Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia

Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski

Odra Opole - Chrobry Głogów

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

 

Kolejka 11 - 14-15 października

 

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin

Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Opole

Arka Gdynia - Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra

Salos Szczecin - Miedź Legnica

Piast Gliwice - Warta Poznań

 

Kolejka 12 - 21-22 października

 

Lechia Gdańsk - Warta Poznań

Miedź Legnica - Piast Gliwice

Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Odra Opole - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski

Lech Poznań - Chrobry Głogów

 

Kolejka 13 - 28-29 października

 

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk

Warta Gorzów Wielkopolski - Lech Poznań

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Odra Opole

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra

Warta Poznań - Miedź Legnica

 

Kolejka 14 - 4-5 listopada

 

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica

Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Salos Szczecin

Odra Opole - Zagłębie Lubin

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Lech Poznań - Arka Gdynia

Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski

 

Kolejka 15 - 11-12 listopada

 

Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Gdańsk

Arka Gdynia - Chrobry Głogów

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Salos Szczecin - Odra Opole

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra

 

Kolejka 16 - 18-19 listopada

 

Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Warta Poznań - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - Odra Opole

Salos Szczecin - Pogoń Szczecin

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów

Arka Gdynia - Warta Gorzów Wielkopolski

 

Kolejka 17 - 25-26 listopada

 

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Warta Gorzów Wielkopolski - Śląsk Wrocław

Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin

Lech Poznań - Salos Szczecin

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Odra Opole - Warta Poznań

Górnik Zabrze - Miedź Legnica

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra  


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/