CLJ: Minimalna porażka z Pogonią

21.05.2017, 14:34

2017_CLJ_Miedz_-_Pogon_Szczecin__-_38.jpgMiedź Legnica występująca w rozgrywkach CLJ podejmowała na swoim boisku zawodników Pogoni Szczecin. Legniczanie po ambitnej walce, niestety przegrali 2:3.

Pogoń znacznie lepiej rozpoczęła spotkanie w Legnicy. Mimo lekkiej przewagi Miedzi to właśnie przyjezdni jako pierwsi zdobywali gole. Po 30 minutach było już 0:2. Nadzieję na korzystny wynik przedłużył jeszcze przed przerwą Mateusz Cieślik. Niestety kolejne trafienie należało do „Portowców” Miedzi udało się zdobyć jeszcze kontaktową bramkę z rzutu karnego, po uderzeniu Gardzielewicza, ale była to ostatnia bramka tego meczu.

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin 2:3 (1:2)

Bramki dla Miedzi: 45 Cieślik, 90 Gardzielewicz(k)

Miedź Legnica: Piotrowski – Pindur, Stasiak, Małecki, Bartłomiejczak, Machowski (35 Cieślik), Śliwiński (82 Sobkowiak),  Kisiel, Matwiejko (64 Dymarski), Gardzielewicz, Borkowski.