CLJ: Rozpoczęli wiosnę od wygranej w Zabrzu

11.03.2017, 15:56

2016_CLJ_-_Gornik_Zabrze_1-3_-_77.JPGJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica walczący o punkty w Centralnej Lidze Juniorów, znakomicie rozpoczęli piłkarską wiosnę. W pierwszej kolejce po zimowej przerwie legniczanie pokonali w wyjazdowym meczu Górnika Zabrze.

Przez większość czasu gry utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Miedź mimo ciężkiego terenu i dobrze usposobionego rywala nie rezygnowała z akcji ofensywnych. Bramkę udało się zdobyć w 75 minucie po uderzeniu Borkowskiego. Jak się ostatecznie okazało, był to jedyny gol tego meczu.

Górnik Zabrze – Miedź Legnica 0:1 (0:0)

Bramka: 75 Borkowski

Miedź Legnica: Szpaderski – Pindór, Stasiak, Czach, Dymarski (65 Bartłomiejczak), Kisiel, Poręba (46 Cukier), Giełda, Śliwiński (80 Sobkowiak), Żyliński, Borkowski (80 Machowski).