Aktualności

Akademia

CLJ U-15: Determinacja pomogła wyjść z kryzysu

01.05.2019, 14:46
Miedź Legnica CLJ U-15 wreszcie wygrała spotkanie ligowe. Legniczanie pokonali Odrę Opole na własnym boisku 4:2.

Bramka na 1:0 padła po dośrodkowaniu Chmielewskiego do Kaczmarka, który skutecznie sfinalizował sytuacje bramkową. Wynik podwyższył Chmielewski przytomnie zachowując się w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym. Przeciwnik odpowiedział również bramką po stałym fragmencie. Akcja bramkowa, która zapewniła nam trzeciego gola była na najwyższym poziomie. Przeciwnik zdołał jeszcze wykorzystać prosty błąd naszego obrońcy i złapać kontakt na 3:2. Bramka na 4:2 była efektem ataku szybkiego, w którym wyszliśmy trzech na bramkarza, dobre zachowanie Karolczaka, który wystawił piłkę do pustej bramki Grabowskiemu.

- Zwycięstwo potwierdzone bardzo dobra grą. Wiemy jak mocną pracę wykonaliśmy w zimie i kwestia czasu było wyjście z kryzysu. Obserwując zachowanie zawodników przed meczem, byłem spokojny o wynik, ponieważ dawno nie widziałem tak wielkiej determinacji w dążeniu do sukcesu - mówi Tomasz Syska.

Miedź Legnica - Odra Opole 4:2 (1:0)

Bramki: 32' Kaczmarek, 56' Chmielewski, 62' Karolczak, 80+2' Grabowski

Miedź Legnica: Rędzio - Łasocha, Grabowski, Kokociński, Seta - Paraszczak(75' Rewers), Chmielewski, Karolczak, Kwolek(77' Cichy) - Wojtak(69' Ferkaluk), Kaczmarek(80' Sadolewski)


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/