Aktualności

Akademia

CLJ U-15: Po zwycięstwie przyszedł także smak porażki

24.03.2018, 15:27

2018_CLJU15_Miedz_-_Podbeskidzie_-_11.jpgZespół trampkarzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica prowadzony przez trenera Tomasza Syskę po wygranej na inaugurację rozgrywek CLJ U-15, tym razem przekonał się jak w tej lidze smakuje porażka. Legniczanie walczyli o punkty w Częstochowie, gdzie ulegli ostatecznie drużynie Rakowa.

Po wyrównanym początku spotkania i dwóch dogodnych sytuacjach dla naszej drużyny to przeciwnik przejął kontrolę nad przebiegiem spotkania i przeważał na boisku. W drugiej połowie mecz wyrównał się, ale mimo to, gospodarze zdołali zdobyć gola na 1:0. Od tego momentu nasza drużyna zaczęła zyskiwać coraz większa przewagę i stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do wyrównania. Niestety zabrakło zimnej krwi oraz lepszego zachowania podczas finalizacji.

- Postawiliśmy wszystko na jedna kartę, zyskując coraz większa przewagę. Co za tym idzie odkryliśmy nasze tyły i już w doliczonym czasie gry padła bramka na 2:0 po kontrze przeciwnika. Zmierzyły się dzisiaj dwa mocne zespoły, tym razem Raków wyszedł zwycięsko - powiedział po spotkaniu trener Tomasz Syska.

Raków Częstochowa - Miedź Legnica 2:0 (0:0)
Miedź Legnica: Wojtas - Borowski(70 Wiśniewski), Krupa, Gandurski, Ciupiński - Klaska(55 Fraska), Marcinkiewicz(41 Brzószczyk), Karbowiak - Zawadzki, Kwolek, Ziemba(60 Wojciech).


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/