Aktualności

Akademia

CLJ U-15: Szalona końcówka w Gliwicach

05.05.2019, 17:02
Miedź Legnica CLJ U-15 zaliczyła mocną końcówkę meczu w Gliwicach przeciwko Piastowi. Legniczanie na minutę przed końcem spotkania stracili gola na 1:1, ale w kolejne akcji zdołali ponownie wyjść na prowadzenie i ostatecznie wygrać spotkanie.

Na prowadzenie w 25 min. Miedź wyprowadził Hubert Kwolek, który sfinalizował indywidualną akcję Dawida Paraszczaka. Przeciwnik zdołał wyrównać po stałym fragmencie gry. W doliczonym czasie bohaterem zespołu z Legnicy został Dawid Paraszczak, który zdobył bramkę po ataku szybkim.

- Za takie spotkania kochamy ten sport. Prowadzenie 1:0, pełna kontrola nad przebiegiem spotkania i kilkanaście zmarnowanych okazji do strzeleni kolejnych bramek. Dajemy prezent przeciwnikowi w ostatnich minutach meczu i mamy remis. Dziękuje zespołowi i całemu sztabowi szkoleniowemu, ponieważ ostatnie 3 minuty były pokazem naszej wspólnej siły i doprowadziły do strzelenia zwycięskiej bramki w ostatniej akcji meczu - powiedział Tomasz Syska.

Piast Gliwice - Miedź Legnica 1:2 (0:1)

Bramki:  25 Kwolek,  80 Paraszczak.

Miedź Legnica: Rędzio - Łasocha, Grabowski(46 Rozmus), Kokociński, Seta - Paraszczak, Chmielewski(18 Garwol), Karolczak, Kwolek - Wojtak(55 Ferkaluk), Kaczmarek(75 Czochara)


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/