CLJ U-17: Drugie zwycięstwo z rzędu

22.04.2018, 15:23

2018_CLJU-17_-_Ruch_Chorzow_-_5.jpgPodopieczni trenera Huberta Łysego złapali wiatr w żagle i po ubiegłotygodniowym zwycięstwie ze Stilonem Górzów, tym razem pokonali w Zielonej Górze miejscowy Falubaz. Miedź wygrała pewnie 4:0.

Do przerwy padła tylko jedna bramka. Miedź objęła prowadzenie w 15 minucie po trafieniu Klechowicza. Po przerwie zawodnicy prowadzeni przez trenera Huberta Łysego i Wojciecha Łobodzińskiego zagrali koncertowo i strzelili jeszcze trzy gole. Najpierw na listę strzelców wpisał się Aleksander Rokosz, następnie na 3:0 podwyższył Adamski, a wynik w 68 minucie ustalił Czajkowski.

Falubaz Zielona Góra - Miedź Legnica 0:4 (0:1)

Bramki: 15 Klechowicz, 50 Rokosz, 56 Adamski, 68 Czajkowski

Miedź Legnica: Hoffman - Michułka, Petlakowski (65 Rycombel), Dzwolak, Klechowicz - Lewandowski, Przysada (70 Wiernek), Taranek (60 Andrzejewski), Gutek (55 Czajkowski), Rokosz - Gryman (40 Adamski)