CLJ U-17: Miedź traci punkty w meczu z Górnikiem

25.04.2018, 18:00

2018_CLJU-17_-_Gornik_Zabrze_-_21.jpgJuniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w ramach rozgrywek CLJ U-17 podejmowali na własnym terenie zespół Górnika Zabrze. Legniczanie niestety nie wywalczyli punktów w tym pojedynku przegrywając 0:2.

Obie bramki dla gości padły w pierwszej części spotkania. Górnik prowadził już od 17 minuty. Drugiego gola goście zdobyli tuż przed przerwą. Miedź w drugiej odsłonie prezentowała się lepiej. Mimo kilku dobrych okazji do zdobycia kontaktowej bramki, ta jednak nie padła i wynik nie zmienił się.

Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:2 (0:2)

Miedź Legnica: Hoffman - Muchułka, Rycombel (60 Wawrzyniak), Dzwolak, Klechowicz - Lewandowski, Przysada (75 Huzar), Taranek (65 Żarkowski), Czajkowski (55 Gutek), Rokosz - Adamski (70 Kołodziejek)