CLJ U-17: O wyniku zadecydowało pierwsze 45 minut

29.04.2018, 18:10

2018_CLJU-17_-_Stadion_Slaski_Chorzow_-_18.jpgZawodnicy trenerów Huberta Łysego i Wojciecha Łobodzińskiego niestety ulegli na własnym boisku Stadionowi Śląskiemu Chorzów 1:2. Mimo, że legniczanie zostawili na boisku sporo zdrowia i walczyli o każdy jego centymetr, punktów nie zdobyli.

Spotkanie zaczęło się dla Miedzi znakomicie. Już w 9 minucie Taranek pokona bramkarza po dobrym podaniu Wawrzyniaka. Na szczególne brawa zasługuje jednak ten drugi, który na tle starszych zawodników prezentował się bardzo dobrze. Stadion odpowiedział w 16 minucie. Gorzelskiego po prostopadłym podaniu pokonał napastnik gości. W ostatniej akcji pierwszej części chorzowianie zagrali identyczną akcję, po której zdobyli wcześniej gola, i… wyszli na prowadzenie. W drugiej odsłonie najlepsza okazję do wyrównania zmarnował Gryman, który z kilku metrów przestrzelił. Warto odnotować także uderzenie w poprzeczkę Lewandowskiego z rzutu wolnego.

Miedź Legnica – Stadion Śląski Chorzów 1:2(1:2)

Bramka dla Miedzi: 9 Taranek

Miedź Legnica: Gorzelski – Gutek, Dzwolak, Petlakowski, Michułka, Lewandowski, Przysada(65 Gryman), Taranek(66 Żarkowski), Rokosz, Wawrzyniak, Czajkowski(55 Adamski)