CLJ U-17: Stałe fragmenty gry zadecydowały o porażce

24.03.2018, 15:07

2017_CLJM_-_Stal_Brzeg-18.jpgJuniorzy młodsi CLJ  U-17 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w minionej kolejce gier mierzyli się ze Śląskiem we Wrocławiu. Po dość wyrównanym spotkaniu legniczanie musieli uznać wyższość gospodarzy, którzy wygrali 2:0.

Śląsk prowadził już w 10 minucie po skutecznym rozegraniu rzutu rożnego. Miedź mimo kilku dogodnych okazji nie umiała pokonać przed przerwą bramkarza z Wrocławia. W 32 minucie gospodarze wykorzystali jeszcze rzut karny, po którym ustalili ostateczny wynik spotkania.

- Mecz był bardzo wyrównany. Niestety straciliśmy dwa gole po stałych fragmentach gry. W tym spotkaniu zabrakło nam skuteczności w ataku – mówił po meczu trener Hubert Łysy.

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:0 (2:0)

Miedź Legnica: Bentkowski - Rycombel (41 Gutek), Petlakowski (80 Wiernek), Nowak (50 Wawrzyniak) - Samek, Lewandowski, Czajkowski (55 Taranek), Michułka (70 Przysada), Dzwolak - Adamski, Rokosz.