CLJ U-19: Bardzo ważne zwycięstwo w Szczecinie

14.10.2017, 17:44

2017_CLJ_-_Salos_Szczecin_-_3.jpgMiedź Legnica CLJ U-19 prowadzona przez trenera Wojciecha Górskiego zdobyła komplet punktów na trudnym terenie w Szczecinie. Legniczanie grali z Salosem i… wygrali pewnie 3:1. Wynik mógłby być wyższy gdyby Miedź zdobyła gola z rzutu karnego.

Miedź objęła prowadzenie już w 10 minucie gry po trafieniu Karola Gardzielewicza. Dziesięć minut później mieli okazje na drugą bramkę, ale nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy z rzutu karnego. Tym razem Karol Gardzielewicz nie miał szczęścia. Jeszcze przed przerwą druga bramkę zdobył Śliwiński po stałym fragmencie gry. Gospodarze kontaktowego gola strzelili tuz po wznowieniu meczu. Przez bardzo długi czas utrzymywał się „stykowy” rezultat. Jednak w doliczonym czasie gry Jakub Giełda trafił do siatki i ustalił wynik meczu na 3:1.

Salos Szczecin - Miedź Legnica 1:3 (2:0)

Bramki dla Miedzi: 10 Gardzielewicz, 42 Śliwiński, 93 Giełda..

Miedź Legnica: Szymkowiak – Kocik, Chudzik, Machowski, Bartłomiejczak, Stachowski, Kisiel, Śliwiński (60 Giełda), Gardzielewicz, Januszek (75 Rokosz), Izydorski (70 Stróżyk (93 Piotrowski)).