CLJ U-19: Wysoka wygrana w Gorzowie Wielkopolskim

17.09.2017, 20:12

2017_CLJM_-_Stilon_Gorzow_-_29.jpgJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica mierzyli się z Wartą Gorzów Wielkopolski. Legniczanie po dobrym spotkaniu pokonali gospodarzy 4:2.

Do przerwy Miedź remisowała w Gorzowie Wielkopolskim 1:1. Wynik otworzył w 16 min. Mirosław Kaźmierczak. Gospodarze odpowiedzieli w 19 min. golem z rzutu karnego. Po wznowieniu gry Karol Gardzielewicz podwyższył na 2:1. W 61 minucie meczu kolejnego gola dla Miedzi zdobył Kaźmierczak. W 75 minucie meczu było już 4:1 dla Miedzi po trafieniu Stanuszka. Wartę stać było jeszcze tylko na jedno trafienie, które miało miejsce w 78 minucie meczu.

Warta Gorzów Wlkp. - Miedź Legnica 2:4 (1:1)

Bramki: 16, 61 Kaźmierczak, 53 Gardzielewicz, 75 Stanuszek.

Miedź Legnica: Piotrowski – Stanuszek, Machowski, Chudzik, Kocik, Śliwiński, Kisiel, Januszek, Kaźmierczak, Gardzielewicz. Grali także: Giełda, Stróżyk, Zagórki, Martinka.