CLJ U15: Pierwsza porażka w sezonie

20.10.2018, 14:38

2018_CLJU-15_-_Rakow_Czestochowa_-_1.jpgDrużyna Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica występująca w Centralnej Lidze Juniorów U15 doznała pierwszej porażki w tym sezonie. W 10. kolejce lepsi od Miedzi okazali się piłkarze Zagłębia Lubin, który na własnym obiekcie wygrali 4:0.

Piętą Achillesową naszej drużyny okazały się rzuty rożne. Wszystkie gole Zagłębie zdobyła w ten sam sposób – po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Dla naszego zespołu była to pierwsza porażka w tym sezonie. Drużyna Tomasza Syski w po dziesięciu meczach jest wiceliderem z dorobkiem dziewiętnastu punktów.

Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 4:0 (2:0)

Miedź: Rędzio – Czochara, Grabowski, Chmielweski, Rewers, Ładocha (41 Kaczmarek), Seta (60 Pindur), Karolczak, Kwartnik, Kwolek, Gawrol.