CLJ-U17: Miedź znakomicie rozpoczęła sezon

19.08.2017, 14:22

2017_CLJM_-_Stilon_Gorzow_-_24.jpgMiedź Legnica rozpoczęła sezon ligowy w Lidze Centralnej od wysokiego zwycięstwa nad Stilonem Gorzów. Gracze prowadzeni przez duet trenerski Łysy-Łobodziński praktycznie zepchnęli rywali na własną połowę i bezlitośnie ich punktowali.

Strzelanie rozpoczął już w 3 minucie Petlakowski, który pewnie pokonał golkipera Stilonu po znakomitym podaniu od Kaczmarkiewicza. Jeszcze przed przerwą Rokosz trafił do siatki rywali. Po zmianie stron Miedź jeszcze bardziej podkręciła tempo, co zaowocowało kolejnymi golami. Na 3:0 podwyższył Nowak, czwartego gola zdobył po solowym rajdzie Rokosz. Piąta bramka należała do Czajkowskiego, a wynik w 65 minucie ustalił Jakub Dzwolak.

Miedź Legnica – Stilon Gorzów 6:0 (2:0)

Bramki: 3 Petlakowski, 16,51 Rokosz, 47 Nowak, 55 Czajkowski, 65 Dzwolak.

Miedź Legnica: Bieńko – Dzwolak, Nowak, Petlakowski (60 Pulikowski), Michułka, Lewandowski, Kaczmarkiewicz (60 Marcinkiewicz), Wrzesiński (55 Adamski), Okoński (55 Samek), Rokosz (65 Wierenek), Czajkowski.