CLJ: Z nieba do piekła

19.04.2017, 18:59

2017_CLJ_-_Piast_Gliwice_-_13.jpgMiedź Legnica CLJ ma za sobą kolejne spotkanie ligowe. Tym razem legniczanie podejmowali Piasta Gliwice. Po pierwszej części spotkania Miedź mogła śmiało dopisać sobie 3 punkty, jednak mecz ma dwie połowy i ostatecznie legniczanie nie dopisali żadnego oczka do swojego dotychczasowego dorobku.

Po pierwszej części meczu Miedź Legnica pewnie prowadził 1:0 po trafieniu Patryka Poręby z 10 minuty gry. Piast przebudził się jednak w drugiej połowie i wykorzystał wszystkie błędy legniczan, choć kilka razy w bramce Miedzi znakomicie interweniował Michał Piotrowski. Piast wyrównał w 70 minucie, na 2:1 podwyższył kwadrans później. Ostatnia bramka tego meczu padła w doliczonym czasie gry. Po jej zdobyciu przez gości, sędzia zakończył pojedynek.

Miedź Legnica – Piast Gliwice 1:3 (1:0)

Bramka dla Miedzi: 10 Poręba.

Miedź Legnica: Piotrowski – Pindur, Stasiak, Czach, Dymarski, Kisiel, Kubań, Czuba (62 Machowski), Śliwiński, Poręba (75 Zagórski), Klisowski (70 Skotarczak).