CLJU-17: Miedź twardsza od Stali

05.11.2017, 17:34

2017_CLJM_-_Stal_Brzeg-16.jpgZawodnicy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnic podejmowali w ramach CLJ Stal Brzeg. Legniczanie nie byli gościnni dla rywali. Zespół trenera Huberta Łysego pewnie pokonał przyjezdnych 5:1.

Można śmiało powiedzieć, że Stal Brzeg była tylko tłem dla dobrze grających legniczan. W całym spotkaniu przyjezdni oddali dwa strzały, z których ostatecznie nic nie wynikło. Za to Miedź była skuteczna i to bardzo. W 9 minucie po raz pierwszy w tym meczu bramkarza gości pokonał Czajkowski, który w całym spotkaniu ustrzelił hattrick. Na 2:0 po podaniu Okońskiego podwyższył Nowak. Po przerwie jeszcze dwukrotnie do siatki trafił Czajkowski a w 54 minucie gry wynik spotkania ustalił Wrzesiński.

Miedź Legnica – Stal Brzeg 5:0 (2:0)

Bramki: 9, 41, 49 Czajkowski, 34 Nowak, 54 Wrzesiński.

Miedź Legnica: Bołdyn – Samek (41 Dzwolak), Nowak (50 Wiernek), Pulikowski (60 Petlakowski), Klechowicz, Lewandowski (41 Przysada), Żarkowski, Wrzesiński, Rokosz, Okoński (50 Michułka), Czajkowski (60 Gutek).