CLJU-19: Miedź wraca z Gdańska bez punktów

04.11.2017, 16:13

2016_CLJ_-_Lechia_gdansk__-_33.JPGJuniorzy starsi CLJ Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica rywalizowali o punkty na trudnym terenie w Gdańsku. Legniczanie po bardzo zaciętym meczu musieli uznać wyższość rywala, który wygrał 2:0.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Najgroźniejszą sytuację w tej części meczu stworzyli legniczanie. W 15 minucie jeden z zawodników Miedzi wyszedł na czystą pozycję i uderzy na bramkę Lechii, ale tym razem bramkarz gospodarzy był czujny. W drugiej odsłonie to Lechia przejęła inicjatywę, co udowodniła zdobyciem dwóch goli. Najpierw w 54 minucie Szymkowiaka pokonał Petk, a już w doliczonym czasie gry wynik ustalił Frygier.

Lechia Gdańsk – Miedź Legnica 2:0 (0:0)

Miedź Legnica: Szymkowiak – Bartłomiejczak, Machowski, Chudzik, Kocik (80 Zagórski), Kisiel, Stachowski, Cukier  (73 Giełda), Januszek (84 Martinka), Gardzielewicz, Adamski (70 Stróżyk).