Aktualności

Biznes

Cynamon kolejnym partnerem Miedzi w ligowej aplikacji!

03.11.2020, 09:30
Cukiernia Cynamon dołączyła do grona lokalnych partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Teraz robiąc zakupy w tym urokliwym miejscu możesz wspierać swój Klub!

Cukiernia Cynamon to miejsce pachnące świeżymi i pysznymi ciastami i ciasteczkami, w których możesz zatrzymać się na chwilę, delektując się słodkościami w towarzystwie esencjonalnej kawy, aromatycznej herbaty lub prawdziwej czekolady. Do produkcji cukiernia używa wyłącznie świeżych, naturalnych i wysokiej jakości produktów, nie potrzebując aromatów, stabilizatorów smaku czy polepszaczy.

Pyszne, domowe słodkości od tortów, ciast z kremem, drożdżówek, ciasteczek po FIT słodkości, kolorowe świeże soki i koktajle oraz catering, eventy i spotkania okolicznościowe - to wszystko oferuje cukiernia Cynamon. Teraz robiąc zakupy w tym niezwykłym miejscu, przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w aplikacji Fortuna 1 Ligi, możesz jednocześnie wspierać Miedź!   

- Cieszymy się, że cukiernia Cynamon zdecydowała się do wejścia w partnerski program aplikacji Fortuna 1 Liga. Pychotka, Malinowa Chmurka i wiele innych cudownych wypieków, które Legnica doskonale zna i kocha, będą teraz smakami Miedzi Legnica. Od teraz kupując wyroby cukierni Cynamon wspieramy nasz ukochany klub – zauważa Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Zachęcamy do zakupów w cukierni Cynamon, znajdującej się przy ul. Wrocławskiej 27 A w Legnicy! Zainteresowanych dołączeniem do grona partnerów aplikacji prosimy o kontakt z naszym koordynatorem Jakubem Watralem, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503 995 943. Zapraszamy do współpracy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/