Aktualności

Biznes

DAO s.c. lokalnym partnerem Miedzi w aplikacji!

10.11.2020, 10:30
DAO s.c. - punkt obsługi i sprzedaży Canal + w Legnicy został lokalnym partnerem Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Od teraz korzystając z usług placówek znajdujących się przy ulicach Chojnowskiej oraz Fabrycznej możesz wspierać swój Klub!

Platforma Canal + oferuje telewizję satelitarną, telewizję przez Internet czy telewizję na kartę w najwyższym standardzie oraz telefon i Internet . Na kanałach CANAL+ filmy i programy nie są przerywane reklamami. Ponadto na wielu kanałach filmy można oglądać z oryginalnym dźwiękiem, czytając napisy lub słuchając polskiego lektora. Jednak nasz nowy partner to nie tylko Canal+. Drugą gałęzią działalności firmy jest branża telefonów. W obu placówkach prowadzony jest skup, sprzedaż i serwis urządzeń mobilnych oraz sprzedaż wszelkich do nich akcesoriów . Teraz korzystając z usług legnickich punktów obsługi i sprzedaży, przy użyciu aplikacji Fortuna 1 Ligi, możesz jednocześnie wspierać Miedź!

- Niezmiernie cieszymy się, że grono lokalnych partnerów Miedzi w aplikacji Fortuna 1 Ligi stale się powiększa. Dołącza do nas punkt obsługi i sprzedaży Canal +, platformy, która każdemu kibicowi bardzo mocno kojarzy się ze sportem. Korzystając z usług legnickiej placówki nie tylko zyskamy domową rozrywkę na najwyższym poziomie, ale również wesprzemy swój ukochany klub  – podkreśla Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Zachęcamy do korzystania z usług DAO s.c. - punktu obsługi i sprzedaży Canal + w Legnicy, mieszczącego się przy ul. Chojnowskiej 23 oraz ul. Fabrycznej 3! Zainteresowanych dołączeniem do grona partnerów aplikacji prosimy o kontakt z naszym koordynatorem Jakubem Watralem, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503 995 943. Zapraszamy do współpracy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/