Aktualności

Klub

Dominik Nowak: Musimy zacząć punktować

04.04.2019, 13:30
Sezon LOTTO Ekstraklasy zbliża się już do ostatecznych rozstrzygnięć. Miedź Legnica w kolejnym meczu ligowym podejmować będzie na własnym stadionie Cracovię. Trener Dominik Nowak nie ukrywa, że już najwyższy czas aby zacząć punktować.

Krótkie przygotowania:

- Bardzo krótko czekamy na kolejny mecz. We wtorek graliśmy ze Śląskiem, a już w piątek kolejny mecz przed nami. Było zdecydowanie mało czasu na odpoczynek i regenerację oraz treningi wyrównawcze dla zawodników, którzy mniej grali.

Przyszedł czas na punkty:

- Zdecydowanie wiemy, że musimy zacząć punktować. Musimy szukać zwycięstw. Determinacja na boisku powinna pozwolić nam wygrać, niezależnie od przeciwnika, czy ma o dobrą passę  czy nie. Ta liga pokazuje ponownie, że każdy może wygrać z każdym.  Po spotkaniu ze Śląskiem było dużo pozytywów, dużo elementów o których rozmawialiśmy z piłkarzami. Poszukamy najlepszych rozwiązań, aby to spotkanie przy wsparciu naszych kibiców wygrać.

Sytuacja kadrowa:

- Jedynie Rafał Augustyniak będzie pauzował za kartki. Poza tym wszyscy są gotowi do gry. Bożo Musa już zaczyna trenować.

Cracovia:

- Cracovia to zespół dobrze grający, który ma swoje atuty. Na wiosnę prezentują się najlepiej. Jest to zespół wymagający, dobrze grający i wywarzony. Bardzo dobrym elementem jest w ich grze atak szybki. My musimy się im przeciwstawić.  

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/