Aktualności

Klub

Dominik Nowak pozostanie trenerem Miedzi

22.05.2019, 16:08
Dotychczasowy szkoleniowiec Miedzi pozostanie na swoim stanowisku, a zebrane doświadczenia ma wykorzystać w kolejnym sezonie w walce o powrót do Ekstraklasy. Legnicka drużyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie 17 czerwca.

Dominik Nowak podczas kilkugodzinnego spotkania z właścicielem klubu przedstawił analizę minionego sezonu, który zakończył się dla Miedzi spadkiem z Ekstraklasy. Szkoleniowiec otrzyma szansę by zebrane doświadczenie wykorzystać w kolejnym sezonie i powalczyć z Miedzią o powrót do elity. – Trener zadeklarował chęć dalszej współpracy i walki o awans w kolejnym sezonie. Byliśmy długo w 1 lidze, pracowaliśmy z różnymi trenerami, ale nikt tak dobrze nie zna tej ligi, jak trener Nowak – argumentuje Andrzej Dadełło, właściciel klubu. 

Dominik Nowak Miedź prowadzi od dwóch sezonów. Przypomnijmy, że z legnicką drużyną wygrał rozgrywki 1 ligi w sezonie 2017/18 i wywalczył pierwszy w historii klubu awans do Ekstraklasy. Wkrótce poznamy także pierwsze decyzje personalne, dotyczące kadry na nowy sezon – będziemy o nich informować na bieżąco.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/