Aktualności

Klub

Dominik Nowak przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec

18.10.2018, 14:02

2018_dominik_nowak_konferencja_prasowa.jpgDominik Nowak przed meczem z Zagłębiem jest dobrej myśli. Trener Miedzi jasno mówi, że do Sosnowca jedzie po trzy punkty. Sytuacja kadrowa Miedzi przed tym spotkaniem jest bardzo dobra. Dodatkowo trener legniczan zaznacza, że nie wierzy w tzw. efekt nowej miotły, który ma teraz miejsce w Zagłębiu.

Przerwa reprezentacyjna

- Szukaliśmy optymalnej formy i ustawienia. Pracowaliśmy nad koncentracją i organizacją gry obronnej. Niekiedy zbyt łatwo traciliśmy ostatnio bramki. Nie zapominaliśmy o motoryce. W Sosnowcu będziemy silną grupą zawodników. Poza Marquitosem i Augustyniakiem wszyscy są gotowi do gry.

Zagłębie Sosnowiec

- Oglądaliśmy zespół z Sosnowca, który nie ma dużo punktów i boryka się z własnymi problemami. Jesteśmy mocno zdeterminowani aby tam wygrać. Z takim nastawieniem tam jedziemy. Wiemy jak Zagłębie wygląda w grze obronnej. Chcemy to wykorzystać. Swoją taktykę chcemy nastawić na atak. Nie jedziemy tam po jeden punkt. Chcemy wrócić do naszego dobrego stylu jeśli chodzi o grę w ataku. Zawodnicy z przednich formacji walczą o miejsce w składzie. Czeka nas na pewno walka. Musimy być przygotowani i zdeterminowani aby w Sosnowcu pokazać charakter.

Paweł Zieliński

- Wraca do nas także Paweł Zieliński, który już ostatnio trenował z nami. Ja jednak nikomu nie dam miejsca w składzie za nazwisko. Nikomu nigdy nie obiecuję kto będzie grał od początku. Cieszy mnie jak mam do dyspozycji wszystkich graczy, bo zwiększa się rywalizacja. Paweł wrócił do treningów i mamy w obronie komfortową sytuację.

Nowa miotła

- Zagłębie to indywidualności. I tu się skupiamy. Zmiana trenera niekiedy daje efekty na plus, nie kiedy pogrążą zespół w kryzysie. Nie wierzę w efekt nowej miotły. Aby praca przyniosła efekty potrzebny jest dłuższy czas.

Kadrowicze z Miedzi

- Petteri zagrał w reprezentacji 30 minut, więc jest to mały odcinek czasowy. Henrik zagrał najwięcej, ale jest on nie do zdarcia jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Wraz z Arturem Pikkiem przechodzili regenerację i będą na pewno gotowi na sto procent na mecz z Zagłębiem Sosnowiec.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/