Aktualności

Klub

Doping na piątkę! Zbierz ekipę i wspieraj Miedź!

02.04.2019, 12:22
Im więcej kibiców na stadionie, tym łatwiej gra się naszym piłkarzom. Dowód? Niedawny mecz na Stadionie im. Orła Białego przeciwko Lechowi Poznań. Chcemy, by na spotkaniu z Cracovią (5 kwietnia) było nas jeszcze więcej, dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję na bilety!

Przy jednorazowym zakupie w przedsprzedaży pięciu biletów na dowolną trybunę, zapłacisz za wszystko zaledwie 50 złotych. Promocja dostępna jest od środy 13 marca, jedynie w Strefie Miedzi w Galerii Piastów. Zbierz ekipę pięciu osób i razem dopingujcie Miedź! Niech to będzie doping na piątkę!

Mecz z Cracovią będzie ostatnim na legnickim stadionie przed podziałem tabeli na grupę mistrzowską i spadkową. Niezależnie od okoliczności piłkarze trenera Dominika Nowaka będą walczyć o zwycięstwo. Z pewnością łatwiej o nie będzie z dopingiem kibiców, a więc zapełnijmy stadion i stwórzmy niesamowitą atmosferę! Zabierzcie ze sobą swoich bliskich, rodzinę i przyjaciół, a koszt biletów będzie niższy niż zwykle. Do zobaczenia na stadionie!

Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z CRACOVIĄ:

PRZEDSPRZEDAŻ:

Trybuna A lub B: 29 zł

Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:

Trybuna A lub B: 34 zł


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/