Aktualności

Akademia

Drużyny Akademii Miedzi przygotowują się w Ustce

06.08.2019, 10:50
Ustka stała się miejscem przygotowań do nadchodzącego sezonu dla drużyn Akademii Miedzi. W minionym tygodniu na obozie przebywali tam zawodnicy CLJ U-15, natomiast w miniony poniedziałek na miejscu pojawiły się zespoły U-14 i U-13.

Juniorzy CLJ U-15 jako pierwsi zameldowali się nad morzem. W Ustce byli przez tydzień, który był nie tylko czasem spędzonym wspólnie nad morzem, ale także okresem ciężkiej pracy.

- Przebywaliśmy na obozie w Ustce. Podczas naszego pobytu odbyliśmy 12 jednostek treningowych na naturalnej murawie. Treningi odbywały się 2 razy dziennie. W wolnych chwilach regeneracja odbywała się na plaży. Dodatkowo zawodnicy mieli możliwość rozegrać wewnętrzny turniej w Beach Soccer. Po intensywnym obozie otrzymali dzień wolnego, a w tygodniu czekają nas dwie gry  kontrolne z AP Reissa Poznań i Górnikiem Zabrze - relacjonuje pobyt Tomasz Syska trener zespołu CLJ U-15.

W tym tygodniu w Ustce nastąpiła przysłowiowa zmiana warty. Po zawodnikach CLJ U-15 na miejscu pojawiły się drużyny U-14 i U-13 Akademii Miedzi, które pod opieką trenerów Pawła Dziakowicza, Dariusza Morawskiego oraz Marcina Dudka szlifują formę przed startem rozgrywek


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/