Aktualności

Klub

Fortuna sprzyja Miedzi także poza stadionem!

06.11.2019, 16:00
Ruszyła kampania outdoorowa promująca mecze Miedzi w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Na ulicach Legnicy zobaczycie kilkanaście wielkoformatowych reklam (bilboardów, silverboardów oraz citylightów), przygotowanych wspólnie przez Miedź oraz naszego Sponsora - Fortunę Zakłady Bukmacherskie!

Miedź Legnica i Fortuna Zakłady Bukmacherskie udanie współpracują już trzeci sezon. W ostatnich latach wspólnie przeżywaliśmy wielkie sportowe emocje i jedne z największych sukcesów w historii klubu, jakimi były promocja do Ekstraklasy i ponowny, po latach przerwy, awans do półfinału Pucharu Polski. Firma od lat wspiera kluby, w których widzi największy potencjał marketingowy.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest najdłużej legalnie działającą firmą z branży bukmacherskiej na polskim rynku. Na co dzień logo firmy eksponowane jest na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Teraz Fortuna wspólnie z Miedzią wychodzi do mieszkańców Legnicy za pośrednictwem akcji outdoorowej.

Przypomnijmy, że firma jest również sponsorem tytularnym rozgrywek Fortuna 1 Ligi, w których w sezonie 2019/2020 uczestniczy pierwszy zespół zielono-niebiesko-czerwonych. Fortuna nieustannie prowadzi działania budujące pozytywny i atrakcyjny wizerunek rozgrywek oraz pozostaje oficjalnym bukmacherem Miedzi.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/