Aktualności

Akademia

Grała Akademia Miedzi

31.05.2021, 11:39
Prezentujemy pełne podsumowanie weekendowych spotkań drużyn Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

III LIGA

Miedź II Legnica – Polonia-Stal Świdnica 3:1 (1:1)
Bramki: 18 Pietrowski, 60 Pojasek, 80 Bruno – 14 Myrta(k)
Miedź II Legnica: Soloha – Pleśnierowicz(72 Świątko), Bartczak, Pietrowski, Maciejewski, Bahaid, Lewandowski(70 Gardzielewicz), Pojasek, Stróżyński(70 Petk), Bruno, Caetano(60 Burgering).
 
Polonia-Stal Świdnica: Kot - Kozachenko, Kasprzak, Sowa, Paszkowski P.(46 Paszkowski B.), Diduszko(60 Białasik), Filipczak(65 Szydziak), Szuba, Krakowski, Tragarz(65 Osiadły), Myrta(75 Ciupka).
 
LM U19
 
Celuloza Kostrzyn N/O - Miedź Legnica 0:9 (0:2)
Bramki: 3x Urbański, Winnik, Maciejski, Fraska, Strzelecki,Prochoń, Jagielski.
Miedź Legnica: Prochoń - Zachaczewski(67 Rajca), Rajnisz(68 Klaska), Winnik, Maciejski, Prochoń, Strzelecki, Pisula, Matusik, Andrzejewski(67 Klaska), Karolczak(67 Fraska), Urbański(67 Prałat)
 
U17
 
Górnik Polkowice - Miedź Legnica 1:4 (1:2)
Bramki:Rewers, 2x Rozmus, Chmielewski.
Miedź Legnica: Madaliński - Dublinowski (70' Matuszak), Kokociński (85' Jabłonka), Grabowski - Rozmus, Wojtak (65' Rubach), Klimkiewicz, Łasocha (70' Ratajski) - Ziemba, Paraszczak (80' Trawiński), Rewers (80' Chmielewski)
 
U16
 
Miedź Legnica - Ślęza Wrocław 4:0 (1:0)
Bramki:Chojnowski, Rybarczyk, Ratajski, Sucholas.
Miedź Legnica: Ostrowski - Sucholas, Chojnowski, Jabłonka, Rudak (70’ Wójtowicz)- Rybarczyk, Piżuch - Przybylski (62’ Trawiński), Akacki, Ratajski - Serkies (46’ Rubach).
 
CLJ U15
 
Miedź Legnica - FC Wrocław Academy 0:1 (0:1)
Miedź Legnica:  Kapica - Kucharski, Cieśliński, Kaczemba, Przybylok - Noczyński, Raczkowski - Umnicki(55’ Ruszczak), Nowakowski(60’ Woś), Szymoniak - Kowaluk 
 
U14 
 
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź Legnica 3:1 (1:0)
Bramki:Komarzyniec
Miedź Legnica: Adamczak - Popłoński - Sośnicki - Małek - Rewers - Homa - Kodzik - Komarzyniec - Zawicki - Adamczewski - Simmert 
Wchodzili: Mazak, Skrzydliński, Janiak, Zięba.
 
U13
 
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź Legnica 3:2 (1:2)
Bramki: Bzdyk, Reece,
Miedź Legnica:  Kantor (30’ Mikielewicz) - Janiak, Kaliszczak, Małek, Skrzydliński, Bzdyk, Reece, Skraburski, Pierchała
Grali także: Zięba, Kośmicki, Szlachetka, Reed, Szwaczek
 
U12
 
Miedź Legnica - Iskra Kochlice 4:1 (1:0)
Bramki: Szlachetka, 2x Karpiak, Bińczycki.
Miedź Legnica: Drożdż - Michalski, Wolak, Głowiński, Bińczycki, Rudowski, Karpiak, Steczko, Michalski.
Grali także: Rusinowicz, Szlachetka, Wasilewski, Landerberger, Augustyniak.
 
 
U11
 
Wilkowianka Wilków - Miedź Legnica 2:2 (2:1)
Bramki: Skrupski, Witek.
Miedź Legnica: Sztyler - Wolski, Czuchrowski, Janeczek, Olszak, Masiel, Kozak, Skrupski, Pileszczak.
Zagrali także: Janduła, Szułczyński, Świechowski, Witek.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl