Aktualności

Akademia

Grała Akademia Miedzi

27.05.2019, 11:02
Zapraszamy na podsumowanie weekendowych wyników drużyn Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Poniżej pełna relacja.

III LIGA:

Miedź II Legnica – Foto Higiena Gać 1:6(0:3)

Bramki: 84 Żyliński – 8,41 Bujakiewicz, 30 Barski, 50, 88(k), 90(k) Wejerowski.

Miedź II Legnica: Szpaderski – Przygocki(46 Chuckwudi), Sutor, Ławniczak(46 Petlakowski), Bartłomiejczak, Śliwiński(66 Kisiel), Poręba(46 Garuch), Zatwarnicki, Żyliński, Porębski, Makuch.

MAKROREGION:

Falubaz Zielona Góra  - Miedź Legnica 1:6 (1:2)

Bramki: Rokosz  2' 45+1' 56' 78'  Słupski 85' Wawrzyniak Mik. 90+1 

Miedź Legnica:  Szymkowiak- Rogozinski Chudzik (75min Petlakowski) Michulka Borowiak- Samek (46min Wawrzyniak Mik.) Taranek Lewandowski Cukier - Rokosz (78min Slupski) Stanuszek (76min Wawrzyniak Mar.) 

CLJ U-15:

Miedź Legnica - Rozwój Katowice 0:2 (0:2)

Miedź Legnica: Rędzio - Łasocha, Rozmus(20' Chmielewski), Kokociński, Seta - Paraszczak(72' Rewers), Karolczak, Garwol, Kwolek(57' Ferkaluk) - Kaczmarek, Kwartnik(66' Błaszko).

LDJM:

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica 2:0

Miedź Legnica: Kacper Biernat - Jakub Kozłowski (46 Łukasz Winnik), Filip Klaska, Piotr Urbański, Emanuel Karwecki-Michał Bieniusiewicz (46 Konrad Milewski), Wojciech Górski (60 Emil Kaznowski), Daniel Dul, Emil Siedlecki - Cyprian Szulczewski (46 Bartosz Karbowiak), Igor Rajca (70 Dawid Urynek).

LDJM:

Miedź Legnica - Parasol Wrocław 3:0

Bramki: Zachaczewski, Krakowski,Trzyna

Miedź LegnicaWojtas - Ciupiński, Grabowski, Maciejski, Siudak - Dunajski (46 Trzyna), Fraska, Karbowiak (46 Winnik), Stróżyński (32 Wadziński) - Zachaczewski, Krakowski

LDJS:

Miedź Legnica - Lechia Dzierżoniów 5:2

Bramki: 2x Jeziorski, 3xSłupski

Miedź Legnica: Pulikowski, Kuroń, Rycombel, Czajkowski, Dunajski, Kołodziejek, Strzelecki, Klockowski, Jeziorski, Marcinkiewicz. Ponadto: Bentkowski, Kilian, Słupski, Wrzesiński

LOM:

Zagłębie Lubin - Miedź II Legnica 1:2

Bramki: Pierchała, Umnicki.

Miedź Legnica: Bieleń Szymon , Kowalski Szymon, Baryła Oliwier, Robaszek Szymon, Iwiński Olivier, Bas Michał, Drozdowski Dawid, Zięba Filip, Błaszczyk Cyprian, Guryń Antek, Pierchała Tomasz, Zawiślak Piotr, Umnicki Marcin, Aletti Francesco.

LDM

Polonia Stal Świdnica - Miedź Legnica 0:0

Miedź Legnica: Kobyliński - Przybylok (31 Adamczewski) Kaczemba, Wankowicz, Bolesta - Nowakowski, Maliszewski - Szczerbiak, Ruszczak (40 Rewers).

TURNIEJE:

U-10:

Miedź Legnica - Fortuna Obora 4:1

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 5:1

Miedź Legnica - Górnik Lubin 9:0

Miedź Legnica - Amico Lubin 7:0

Miedź Legnica - Górnik II Lubin 10:0

U-11:

Miedź Legnica - Nowy Kościół 6:0

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 8:0

Miedź Legnica - Młodzieżowy KS 11:0

Miedź Legnica - Transportowiec 3:0.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/