Aktualności

Akademia

Grała Akademia Miedzi Legnica

28.09.2020, 10:34
Przedstawiamy podsumowanie weekendowych wyników drużyn Akademii Miedzi.

III liga

Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 2:0 (1:0)

Bramki: 14’ Jarka (K.), 90' Pipia

Miedź II Legnica: Szpaderski – Pojasek, Bartczak, Świątko – Heredia, Katshima (⏱60′ Fernandez), Bahaid, Niewiadomski – Koziara, Adamski (77′ Taranek), Carastoian.

U17

I LWJM

Miedź Legnica - Śląsk II Wrocław 3:2 (2:2)

Bramki: 2x Kaczmarek, Kwolek.

Miedź Legnica: Rędzio - Korczyński, Klimkiewicz, Kokociński, Rozmus - Chmielewski, Karolczak, Paraszczak, Ziemba - Kwolek, Kaczmarek.

Ponadto zagrali: Grabowski, Sucholas, Kwartnik, Chojnowski.

CLJ U-15

Miedź Legnica - Raków Częstochowa 1:1 (1:0)

Bramka dla Miedzi: 55’ Szczerbiak

Miedź Legnica: Kapica - Homa, Cieśliński, Kaczemba, Przybylok (41’ Noczyński) - Kucharski, Raczkowski, Nowakowski (80’ Woś), Kowaluk - Szczerbiak (70’ Simmert), Szymoniak(60’ Karasiński).

U17

II LWJM

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica 3:2 (1:0)

Bramki dla Miedzi: 51' Wojtak, 68' Jabłonka 

Miedź Legnica: Madaliński - Załanowski (63' Narewicz), Rybarczyk (87' Serkies), Jabłonka, Rudak (46' Ratajski) - Przybylski, Piżuch (70' Słobodzian), Wojtak, Rewers - Akacki (46' Trawinski), Pażontka.

U14

I LWT

FC Wrocław II Academy - Miedź II Legnica 2:4

Bramki dla Miedzi: Umnicki, Adamczewski, Antosiak. Rewers.

Miedź Legnica: Kobyliński - Kowalczyk, Sośnicki, Rewers, Spychaj - Kodzik, Zawicki, Umnicki, Bolesta - Ruszczak, Adamczewski. 

Ponadto zagrali: Bieleń, Maliszewski, Antosiak, Popłoński, Szymski, Macudziński, Komarzyniec.

U13

MicoCup 2020

Miedź - Górnik Zabrze 0:1

Miedź - Jagiellonia Białystok 0:2

Miedź - AP Reissa 0:4

Miedź - Śląsk Worcław 0:2

Miedź - Pogoń Szczecin 1:3

Miedź - Lech Poznań 1:0

Miedź - Ślęza Wrocław 2:0

Miedź - AP Brzeg Dolny 1:1

Miedź - Zagłębie Lubin 0:4

U9

Turniej ZPN Legnica

Miedź - Chrobry I Głogów 3:0

Miedź - Chrobry II Głogów 6:0

Miedź - Konfeks Legnica 1:3

Miedź - Górnik Polkowice 4:0

 

Miedź II - Iskra Kochlice 2:2

Miedź II - Zryw Kłębanowice 1:2

Miedź II - Młodzieżowy KS 7:1

U8

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 4:1

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 4:1

Miedź Legnica - Górnik Złotoryja 5:0

Miedź Legnica - Młodzieżowy KS 2:1

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/