Grali najmłodsi. Sprawdź wyniki

18.09.2017, 13:38

Grali najmłodsi. Sprawdź wynikiGrali najmłodsi. Sprawdź wyniki

akademia-miedzi-nowe-logo.jpgNajmłodsze roczniki Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica rozgrywały w weekend mecze ligowe. Kapitalnie zaprezentowała się drużyna młodzików która rozgromiła Śląsk Wrocław 9:1. W dalszej części newsa prezentujemy pozostałe wyniki:

Żak:

Podopieczni trenera Wiktora Czepułkowskiego bez problemów wygrali turniej Ligi Trawiastej OZPN organizowany przez Konfeks. Zwycięstwo to smakuje wyjątkowo, ponieważ nasi piłkarze rywalizowali z drużynami starszymi o rok.

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 4:0 (gole :Bobiowski, Pierchała, Korba, Szlachetka)
Miedź Legnica - KS Legnickie Pole 3:0 (Korba 2, Berkowski)
Miedź Legnica - Sport Projekt 3:0 (Bobiowski, Pietruń, Szlachetka)
Miedź Legnica - Młodzieżowy Klub Sportowy Miedź 2:0 (Pierchała 2)
Miedź Legnica - Orkan Szczedrzykowice 5:0 (Korba 2, Stanowski, Szlachetka,
Sułek)

Miedź :Michał Janiak , Kacper Stanowski, Krystian Buczkowski, Michał Małek, Kacper Berkowski, Szymon Przydryga, Hubert Cichy, Ksawery Bobiowski, Borys Skraburski, Tomasz Korba, Tomasz Pierchała, Maksymilian Sułek, Igor Pietruń,
Adam Szlachetka.

Młodzik:
Drużyna Miedzi w tej kolejce rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Mlodzików zaprezentowała się kapitalnie. Legniczanie nie dali szans Śląskowi Wrocław wygrywając bardzo wysoko 9:1. Katem dla rywali okazała się Poddębniak, który strzelił aż 4 gole.

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 9;1
Bramki: Poddębniak 4, Romanowski 2, Akacki, Ewkowski, Mrozik
Miedź:Kobyliński, Grabarek, Przybylski, Piżuch, Sawicki, Sałek, W. Makarow, Banaszkiewicz, I. Makarow, Baran, Ewkowski Akacki, Rowgiejsza, Pacanek, Cichy, Romanowski, Mikołajczyk, Poddębniak, Mrozik.

Drużyna Rafała Fościaka wystepująca w Lidze Okręgowej uzyskała nie dużo gorszy rezultat, Legniczanie wygrali z JTS Jawor 5:1.

JTS Jawor - Miedź Legnica 1:5 (1:2)
Bramki: 8`Nowakowski 10`(Przecwinik) 24`Drozdowski 43` Szelest 46`Szczerbiak
51`Kaczemba

Miedź: Grabarek, Pacanek, Drozdowski, Ręczkowski, Pietruń (Inglot), Szczerbiak,
Umnicki (Bas), Nowakowski (Kowalczyk), Kaczemba (Szelest)

Trampkarz:
Drużyna trampkarzy prowadzona przez Krzystofa Skrzypka niestety przegrała swoje spotkanie. W 3. kolejce Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C1 podejmowali KS Oława. Pomimo ambitnej postawy, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania, zawodnicy Miedzi Legnica doznali minimalnej porażki 1:0.

- Gdyby rywal zdecydowanie nas zdominował i nie kreowalibyśmy gry oraz sytuacji, byłbym zmartwiony. My natomiast dobrze działaliśmy w pojedynku ze starszym wiekowo rywalem, dlatego też dla nas to kolejne doświadczenie – podsumował po meczu Krzystof Skrzypek.

Miedź Legnica – KS Oława 0-1 (0-1)
MIEDŹ: Rędzio – Rewers, Korczyński, Grabowski, Raduchowski, Jania, Krawczyszyn, Wojtak, Rudzki, Pindur, Kwartnik. Ponadto: Selmaj, Błaszko, Czochara, Cichy, Narewicz.

Kolejne zwycięstwo Trampkarzy Starszych Miedzi Legnica w I Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy. Tym razem legniczanie pokonali Karkonosze aż 11-0. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty meczu zostało zdominowane przez naszych zawodników. - Zespół został bardzo dobrze przygotowany pod względem mentalnym i w 100% zrealizował założenia przedmeczowe. Ważnym elementem było konsekwentne dążenie do podwyższenia wyniku po każdej strzelonej bramce powiedział po meczu Tomasz Syska.

Miedź Legnica – Karkonosze Jelenia Góra.
Bramki: 1’, 12’, 41’, 47’, 57’ Jagielski, 5’, 35’ Karbowiak, 39’, 66’ Fraska, 58’ Wiśniewski, 60’ Kwolek
Skład: Biernat – Borowski, Seta, Gandurski, Siedlecki (45’ Ciupiński) – Zawadzki (36’ Fraska), Klaska, Karolczak (45’ Wiśniewski), Karbowiak (45’ Rosiak), Kwolek - Jagielski

Żak:

Sułek)

Młodzik:

51`Kaczemba

Trampkarz:

Kolejne zwycięstwo Trampkarzy Starszych Miedzi Legnica w I Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy. Tym razem legniczanie pokonali Karkonosze aż 11-0. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty meczu zostało zdominowane przez naszych zawodników. - Zespół został bardzo dobrze przygotowany pod względem mentalnym i w 100% zrealizował założenia przedmeczowe. Ważnym elementem było konsekwentne dążenie do podwyższenia wyniku po każdej strzelonej bramce -  powiedział po meczu Tomasz Syska.