Aktualności

Klub

Gratka dla kolekcjonerów! Tylko w aplikacji Fortuna 1 Ligi

19.11.2020, 18:15
To prawdziwy rarytas dla kibiców. Tylko w aplikacji Fortuna 1 Ligi kibice Miedzi będą mieli okazję wylicytować bramkarską bluzę Jędrzeja Grobelnego, utalentowanego golkipera, który wywalczył sobie miejsce między słupkami bramki Miedzi.

Dzięki ligowej aplikacji każdy kibic Miedzi może być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi legnickiego pierwszoligowca. W aplikacji znaleźć może nie tylko najistotniejsze klubowe wiadomości, o których otrzymuje powiadomienia w formie push, ale także konkursy i licytacje unikatowych pamiątek. Tym razem zwycięzca licytacji zdobędzie bluzę bramkarską utalentowanego golkipera Miedzi Jędrzeja Grobelnego. 

Posiadacz klubowej aplikacji, robiąc zakupy u jej partnerów oraz uczestnicząc w licytacji, może jednocześnie wspierać określony cel klubu. Miedź zbiera środki na wymianę zniszczonego brandingu na Kompleksie Boisk Treningowych Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Kilkudziesięciometrowy napis zdobiący obiekt przy ul. Świerkowej jest już mocno nadgryziony zębem czasu, a we znaki dały mu się także silne wichury. Klub planuje wymianę brandingu kompleksu na nowy, który będzie napawał dumą trenujące tam na co dzień blisko 400 dzieci z klubowej Akademii Miedzi. 

Aplikacja jest stale rozwijana. Co zrobić, aby wspierać swój klub? Pobierz aplikację na swój telefon (wpisz w sklepie „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz i WSPIERAJ!

Aplikację pobierzesz TUTAJ.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/