III LIGA: Caetano za trzy punkty

06.06.2021, 08:58
Miedź II Legnica pokonała na własnym stadionie Wartę Gorzów Wielkopolski 2:0. Obydwie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Obydwie również zdobył Werick Caetano.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w 53 minucie Werick Caetano wykończył indywidualną akcję Michała Pojaska, który wcześniej minął jeszcze dwóch obrońców gości i podał do lepiej ustawionego Brazylijczyka. Caetano drugiego swojego gola w tym meczu zdobył w jego 70 minucie. Tym razem wykończył uderzeniem głową dośrodkowanie w pole karne.

Miedź II Legnica – Warta Gorzów Wlkp. 2:0 (0:0)

Bramki: 53, 70 Caetano

Miedź II Legnica: Grobelny - Maciejewski, Bartczak, Świątko, Niewiadomski, Andrzejewski, Lewandowski (70 Petk), Pojasek, Burgering (60 Kwolek), Caetano, Bruno (78 Karolczak).