III liga: Do remisu zabrakło sekund

15.04.2018, 17:11

2018_Miedz_II_Legnica_-_KS_Polkowice_-_24.jpgMiedź II Legnica niestety przegrała z KS Polkowice 0:1. Praktycznie przez całe spotkanie utrzymywał się bezbramkowy rezultat, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Niestety, w doliczonym czasie gry goście zdobyli, jak się później okazało, zwycięskiego gola.

Mecz był bardzo wyrównany, choć toczył się przede wszystkim w środkowej strefie boiska. W pierwszej części dobrej sytuacji bramkowej nie wykorzystał Michał Bartkowiak. Goście odpowiedzieli uderzeniem w słupek. Po przerwie obraz gry nie zmienił się, choć to polkowiczanie mieli groźniejsze sytuacje, z których pewnymi interwencjami ratował Miedź Piotr Smołuch. Niestety w przedostatniej minucie doliczonego czasu gry goście przeprowadzili szybką akcję, po której dograli piłkę prawie na linię bramkową, a tam… czekał na nią Adrian Nowacki, który umieścił ją w siatce. Na walkę o zdobycie gola wyrównującego zwyczajnie zabrakło już czasu.

Miedź II Legnica – KS Polkowice 0:1(0:0)

Bramka: 90+4 Nowacki

Miedź II Legnica: Smołuch – Deleu (46 Konderak), Pojasek, Stasiak, Surmaj, Bartkowiak (46 Krauz), Stachowski, Roca, Bartulović, Mystkowski (73 Poręba), Idzik.