III LIGA: Dwie kontry pozbawiły Miedź pnktów

16.11.2019, 16:20
Miedź II Legnica wystąpiła po raz ostatni w tym roku przed własną publicznością. Legnicka drużyna złożona przede wszystkim z zawodników pierwszego zespołu uległa MKS Kluczbork 1:2. O ostatecznym wyniku zadecydowały dwie kontry gości.

W pierwszej połowie meczu legniczanie mieli zdecydowaną przewagę. Piłka krążyła od nogi do nogi zawodników Miedzi. Kilka razy było też gorąco pod bramką gości. W 15 minucie solową akcje mocnym strzałem zakończył Wojciech Łobodziński. Bramkarz gości miał spore problemy z obroną strzału, ale ostatecznie udało mu się. Pięć minut później ponownie musiał interweniować tym razem po strzale Makucha. Próbowali jeszcze Zatwarnicki i Bruno ale bez rezultatu bramkowego.

Już w pierwszej akcji po wznowieniu Bruno z 3 metrów trafił w bramkarza w sytuacji sam na sam po akcji Zatwarnickiego. W kolejnej akcji Zatwarnicki uderzał z obrębu pola karnego ale niestety nad poprzeczką. W 60 min po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie pomylił się Byrtek. W 62 min. goście wyszli z szybkim atakiem, który celnym uderzeniem do pustej bramki sfinalizował Kamil Jurasik. Dwie minuty później odpowiedziała Miedź. Garuch zacentrował w pole karne, a głową z najbliższej odległości do bramki trafił Łobodziński. W 68 minucie zrobiło się 2:1 dla gości. Tym razem po kontrze do bramki trafił Norbert Jaszczak. W 86 minucie po dośrodkowaniu Garucha minimalnie pomylił się Sabala.

Miedź II Legnica - MKS Kluczbork 1:2(0:0)

Bramki: 64 Łobodziński - 62 Jurasik,  68 Jaszczak.

Miedź II Legnica: Hewlet - Bartczak, Byrtek, Rogozinski, Pojasek, Mislov(60 Garuch), Zatwarnicki, Conde(60 Taranek) , Łobodziński, Makuch(46 Sabala) , Bruno(69 Smuga).