III LIGA: Falubaz pokonany

06.05.2017, 15:53

2017_Miedz_II_Legnica_-_Falubaz_Zielona_Gora_-_7.jpgZawodnicy Miedzi II Legnica w kolejnym ligowym meczu podejmowali Falubaz Zielona Góra. Legniczanie dwukrotnie w tym meczu przegrywali, ale ostatecznie pokonali przeciwników 4:2.

Goście rozpoczęli mecz znakomicie. Już w 15 minucie gry  prowadzili 1:0. W 32 minucie Miedź doprowadziła do wyrównania za sprawą uderzenia Filipa Karbowego. Do przerwy było remisowo. Po zmianie stron ponownie goście uzyskali prowadzenie, tym razem trzy minuty po  wznowieniu. Falubaz cieszył się z prowadzenia tylko 11 minut. W 59 min. Mateusz Zatwarnicki wykorzystał podanie od Mateusza Miazgi i doprowadził do remisu strzelając z ostrego kąta pod poprzeczkę. Minęło kolejne 11 minut i Miedź objęła prowadzenie. Z rzutu różnego dośrodkował Adrian Łuszkiewicz, a głową wykończył dośrodkowanie Adrian Woźniczka. Wynik ustalił Kamil Zieliński, który po podaniu Zatwarnickiego pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra 4:2 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 32 Karbowy, 59 Zatwarnicki, 70 Woźniczka, 94 K. Zieliński.

Miedź II Legnica: Smołuch - Brożyna, Księżniakiewicz, Woźniczka, Wójcik, Zatwarnicki, Łuszkiewicz, Karbowy (89 Stachowski), Żyliński (87 Matwiejko), Miazga (67 K. Zieliński), L. Zieliński (92 Małecki).