III liga: Miedź II kończy znakomitą serię zwycięstw

04.05.2017, 10:03

2017_Miedz_2_-_Slask_2_-_49.jpgMiedź II zakończyła serię czterech meczów bez porażki w Zdzieszowicach. Po zaciętym spotkaniu legniczanie przegrali 2:3, ostatnią bramkę tracąc w końcowych minutach meczu.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła po będzie gospodarzy. Po akcji Mateusza Zatwarnickiego jeden z zawodników gospodarzy dotknął piłkę i skierował ją do własnej bramki. W 30 minucie było już 1:1.  Do wyrównania doprowadził Mateusz Marzec. Po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Jarosława Wieczorka. W 73 minucie Tomasz Żyliński po solowej akcji pokonał golkipera Ruchu i wyrównał stan meczu na 2:2. Niestety w końcówce szczęście uśmiechnęło się do miejscowych i w 80 minucie  Ruch po trafieniu Jakuba Czajkowskiego ustalił wynik meczu na 3:2.

Ruch Zdzieszowice – Miedź II Legnica 3:2 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 16 samobójcza, 73 Żyliński.

Miedź II Legnica: Smołuch – Brożyna, Księżniakiewicz, Woźniczka, Dyr (62 Borkowski), Kisiel (87 Małceki), Chodyga, Zatwarnicki (80 Matwiejko), Żyliński, Wójcik, L. Zieliński (82 Miazga).