III Liga: Miedź II ponownie zalicza wygraną

14.09.2019, 18:13
Po pokonaniu w ubiegłym tygodniu drużyny ROW Rybnik przyszedł czas na kolejnego śląskiego przeciwnika. Tym razem zespół Miedzi II grał w Bytomiu z Polonią i wygrał 4:2.

Miedź II w sobotę była zdecydowanie skuteczniejsza od rywali. W 38 minucie Hubert Antkowiak uderzył nie do obrony i pokonał Gargasza. Jeszcze przed przerwą Miedź podwyższyła na 2:0. Tym razem obchodzący tego dnia urodziny i pełniący rolę kapitana Marcin Garuch nie zmarnował jedenastki i podwyższył prowadzenie.

Po przerwie gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Szpaderskiego w 66 minucie pokonał płaskim uderzeniem Fornalczyk. Po stracie tej bramki Miedź zdobyła trzeciego gola, którego strzelił Smuga. Czwarte trafienie dla legniczan zapisał na swoje konto Mateusz Zatwarnicki, ktory uderzył nie do obrony i nie dał żadnych szans bramkarzowi. W ostatniej akcji spotkania Polonia zdobyła drugiego gola po strzale głową Lachowskiego, ale była to tylko bramka na otarcie łez.

Polonia Bytom - Miedź II Legnica 2:4

Bramki: 38 Antkowiak, 45 Garuch, 73 Smuga, 76 Zatwarnicki - 66 Fornalczyk, 90 Lachowski.

Miedź II Legnica: Szpaderski - Świątko, Łobodziński, Czarniecki, Garuch(83 Poręba), Antkowiak(78 Taranek), Rogozińki, Conde, Zatwarnicki, Smuga(82 Bruno) , Pojasek.