III liga: Miedź II walczyła ale wraca bez punktów

14.10.2017, 18:00

Piłkarze Miedzi II Legnica nie mają ostatnio szczęścia na boisku. Legniczanie mimo ogromnego zaangażowania nie zdobywają punktów. Tym razem Miedź chciała przełamać ten impas w Tarnowskich Górach, gdzie przez większość czasu prowadziła grę. Niestety mimo to ponownie nie udało się zdobyć choćby punktu.

Legniczanie przegrali z Gwarkiem 0:2. Co ważne, to zawodnicy Miedzi dyktowali warunki gry. Rywale mieli  jednak w składzie Dawida jarkę, który w pojedynkę ustalił wynik meczu. Najpierw w 35 minucie gry sędzia Szymon Grabara podyktował jedenastkę przeciwko Miedzi, którą wykorzystał właśnie Jarka. Natomiast w 75 minucie ten sam zawodnik zdobył drugiego gola dla Gwarka po szybko wyprowadzonej kontrze.

Miedź również miała swoje szanse. Najpierw Mateusz Zatwarnicki uderzał z ostrego kąta i obił słupek bramki rywali. Podobnie zakończyła się akcja po której Fabian Piasecki trafił w słupek po uderzeniu głową. Miedź w końcówce powinna mieć jeszcze rzut karny, ale ewidentny faul w polu karnym nie zrobił wrażenia na arbitrze ze śląskiego kolegium.

Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 2:0 (1:0)