III LIGA: Miedź II wgrywa z rezerwami Górnika

26.05.2021, 20:09
Miedź II Legnica pokonała w Zabrzu rezerwy Górnika 1:0. Legniczanie kontrolowali wydarzenia boiskowe, a gola na wagę trzech punktów zdobyli jeszcze w pierwszej części.

Jedyna bramka spotkania padła w 20 minucie gry. Marcin Pietrowski przedłużył dośrodkowanie w pole karne po stałym fragmencie gry, a jeden z graczy Górnika z 8 metra trafił do własnej bramki. Miedź po zdobytym golu nie dawała gospodarzom wielu okazji do zagrożenia bramki. W drugiej połowie warto jeszcze odnotować znakomitą okazję Burgeringa, którą Holender zmarnował oraz dyskusyjną decyzję sędziego głównego, po której legniczanie domagali się rzutu karnego.

Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 0:1(0:1)

Bramka dla Miedzi:20 samobójcza.

Miedź II Legnica: Soloha - Maciejewski, Bartczak, Pietrowski, Niewiadomski, Bahaid, Lewandowski, Pojasek, Burgering(70 Gardzielewicz), Stróżyński(80 Kwolek), Caetano.