III LIGA: Miedź II wygrywa sparing z Promieniem

24.07.2021, 19:29
Zespół Miedzi II Legnica prowadzony przez trenera Grzegorza Mokrego wygrał w meczu sparingowym z Promieniem Żary 4:1. Dwa gole dla legniczan zdobył Werick Caetano(na zdj.).

W 29 minucie zawodnik testowany po podaniu ze skrzydła od Kamila Niewiadomskiego otworzył wynik meczu. Drugi gol padł już po przerwie. Tym razem asystą do Caetano popisał się kolejny ze sprawdzanych w Miedzi II zawodników. W 67 minucie gry Promień zdobył gola kontaktowego. W 87 minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Caetano. Tym razem zawodnik Miedzi z dystansu trafił idealnie w okienko bramki Promienia. W 89 minucie Klimkiewicz zagrał do  Karolczaka, a ten ustalił wynik meczu.

-Wykreowaliśmy więcej sytuacji niż wskazuje na to wynik. Wcześniej powinniśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Kontrolowaliśmy całe spotkanie. Widać było po zawodnikach ciężką pracę wykonaną w całym ubiegłym tygodniu. Trenowaliśmy ciężko. Mieliśmy podwójne zajęcia. To w połączeniu z upałem było zauważalne. Cieszy zwycięstwo nad rywalem. Przygotowujemy się do kolejnego sparingu z Legią II Warszawa. Będzie to bardzo wymagający rywal. Powoli też myślimy już o pierwszym ligowym spotkaniu z Polonią Bytom - powiedział po meczu Grzegorz Mokry trener Miedzi II.

Promień Żary - Miedź II Legnica 1:4(0:1)

Bramki: 29 Testowany, 62, 87 Caetano, 89 Karolczak.

Miedź II Legnica: Soloha - Maciejewski(Zaw. Testowany), Bartczak(46 Letkiewicz), Rajnis, Andrzejewski, Niewaidosmki(Karolczak), Lewandowski(Chimelewski), Zaw. Testowany(Klimkiewicz), Zaw. Teatowany(Żarkowski), Zaw. Testowany(Zaw.Testowany), Caetano.