III LIGA: Miedź II wygrywa w Goczałkowicach

17.10.2020, 19:31
Miedź II Legnica pokonała w Goczałkowicach Zdroju miejscowy LKS 3:1. Można ten rezultat traktować jako pozytywną niespodziankę, ponieważ legniczanie pokonali zespół z czołówki III ligi grupy 3.

Miedź objęła prowadzenie w 32 minucie gry. Lewandowski odebrał piłkę w środku pola i podał prostopadle do Macieja Koziary, który lewą nogą uderzył przy krótkim słupku nie do obrony.  W 54 minucie legniczanie przeprowadzili szybką akcję, w której kluczową role odegrał ponownie Koziara. Tym razem wycofał znakomicie piłkę na nogę Artioma Carastoiana, a ten uderzył pod poprzeczkę bramki gospodarzy. Gospodarze kontaktowego gola zdobyli w 72 minucie gry po strzale Adama Grygiera. Wynik spotkania na 3:1 ustalił w 88 minucie meczu Bruno, który z ostrego kąta pokonał bramkarza uderzeniem po długim rogu.

LKS Goczałkowice Zdrój – Miedź II Legnica 1:3(0:1)

Bramki: 72 Grygier – 32 Koziara, 54 Carastoian, 88 Bruno.

Miedź II Legnica: Szpaderski – Pojasek, Pleśnierowicz, Świątko, Maciejewski, Fernandez, Lewandowski, Hamza, Carastoian(88 Rogalski), Koziara, Niewiadomski(76 Bruno).