III LIGA: Miedź II wygrywa w Gorzowie

14.11.2020, 15:30
Miedź II Legnica walczyła o punkty w 17 kolejce III ligi na wyjeździe. Legniczanie wygrali z Wartą Gorzów 2:0 i zdobyli komplet punktów. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą.

Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu w pole karne. We zamieszaniu podbramkowych najprzytomniej zachował się Igor Lewandowski, który uderzeniem z pierwszej piłki otworzył wynik. Na 2:0 Miedź podwyższyła tuż przed przerwą. Lewandowski dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę głową zdobył Hoogenhout, który zadebiutował w tym spotkaniu w barwach Miedzi II. W pierwszej części prowadzenie podwyższyć mogli także Koziara i Niewiadomski, ale zakończyli swoje sytuacje niecelnymi uderzeniami. Po przerwie gospodarze stworzyli dwie groźne sytuacje, których nie wykorzystali, a w bramce Miedzi II świetnie spisał się Szpaderski. Po stronie Miedzi dobre sytuację zmarnowali Carastoian i Urbański.

Warta Gorzów - Miedź II Legnica 0:2 (0:2)

Bramki: 22 Lewandowski, 45 Hoogenhout.

Miedź II Legnica: Szpaderski - Świątko, Hoogenhout (90 Rogoziński), Bruno Marcate (77 Urbański), Lewandowski, Maciejewski, Fernandez (65 Carastoian), Petk, Niewiadomski (90 Winnik), Pojasek, Koziara.