III liga: Miedź II z kompletem punktów

12.08.2017, 20:24

2017_Miedz_2_-_Lechia_Dzieroniow-_44.jpgPodopieczni trenera Radosława Belli w drugiej kolejce III ligi podejmowali u siebie Polonie Głubczyce. Legniczanie mimo odmłodzonego składu nie byli gościnni dla beniaminka i pokonali go 2:0.

Polonia Głubczyce w tym spotkaniu nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Miedź ustalił wynik końcowy jeszcze przed przerwą. Najpierw po szybkiej akcji z 10 minuty do siatki rywali trafił Gardzielewicz. W 38 minucie gry na listę strzelców wpisał się debiutujący w barwach Miedzi II Jan Januszek, który w miniony piątek dołączył do ekipy trenera Belli zamieniając Piasta Gliwice na Miedź II. Wynik już się nie zmienił, a Miedź II zdobyła pierwszy komplet punktów w tym sezonie.

Miedź II Legnica – Polonia Głubczyce 2:0 (2:0)

Bramki: 10 Gardzielewicz, 34 Januszek.

Miedź Legnica: Smołuch - Chyła (35 Dyr), Miazga, Surmaj, Kaźmierczak - Gardzielewicz, Poręba, Zawisza (70 Piechowiak), Stachowski, Januszek ,(80 Kubań) - Tkacz (60 Krauz).