III LIGA: Miedź II z kompletem punktów

05.09.2020, 16:23
Miedź II Legnica zdobyła kolejny komplet punktów w aktualnym sezonie. Legniczanie pokonali na własnym boisku ROW Rybnik 2:0. Ponownie na listę strzelców wpisał się Maciej Koziara.

W pierwszej połowie obie drużyny nie stworzyły wielu dogodnych okazji. Najlepszą w 30 minucie miał Grzegorz Bartczak, który po dośrodkowaniu Carlosa Heredii minimalnie przestrzelił głową. Bramki padły w drugiej połowie. W 49 min. Heredia dośrodkował w pole karne, a centrę wykończył głową Maciej Koziara. W 65 min. Mehdi rozpoczął indywidualną akcję, podał do Koziary, a ten piętą odegrał do Igora Lewandowskiego, który zdobył drugiego gola dla Miedzi.

Miedź II Legnica – ROW Rybnik 2:0

Bramki: 49 Koziara, 65 Lewandowski

Miedź II Legnica: Szpaderski – Świątko, Bartczak, Lewandowski, Koziara, Mehdi, Maciejewski, Katshima, Heredia (65 Bruno), Niewiadomski, Pojasek.