Aktualności

Akademia

III liga: Miedź podzieliła się punktami z Rekordem

20.05.2017, 16:04

2017_Miedz_2_-_Rekord_bielsko_-_Biala__-_25.jpgPiłkarze trzecioligowej Miedzi II Legnica podejmowali na własnym bisku Rekord Bielsko-Biała. Po ostatnim zwycięstwie legniczan w Wałbrzychu, kibice liczyli na kolejny komplet punktów. Nie udało się go zdobyć, ale widownia podczas tego spotkania nie mogła narzekać na nudę.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Najlepsze sytuacje do otwarcia wyniku mieli Mateusz Zatwarnicki i Lucjan Zieliński. Ten drugi w sytuacji sam na sam z bramkarzem Rekordu, nie znalazł sposobu na pokonanie go. Trzeba przyznać, że golkiper przyjezdnych zagrał tego dnia znakomite zawody.

W drugiej części Miedź wciąż nadawała ton grze. Kolejne sytuacje poszczególnych graczy drużyny trenera Piotra Jacka były groźne, ale nie zakończone celnym uderzeniem. Legniczanie obili dwa razy poprzeczkę bramki Rekordu, a uderzenia naszych zawodników sprawiały dużo problemów wspomnianemu już wcześniej bramkarzowi z Bielsko-Białej. Mimo ogromnego zaangażowania i woli zwycięstwa ze strony Miedzi II, mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Miedź II Legnica – Rekord Bielsko-Biała 0:0

Miedź II: Smołuch – Brożyna, Księżniakiewicz, Woźniczka, Dyr (83 Chodyga), Wójcik (63 Żyliński), Stachowski, Łuszkiewicz, Karbowy (81 Cieślik), Zatwarnicki (70 K. Zieliński), L. Zieliński. 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/